Vesmírní lidé - videla som ich naživo! Fakt.

Autor: zuzana hanzelova | 11.8.2008 o 16:33 | Karma článku: 12.03 | Prečítané  12362-krát

Čakám a predo mnou stojí mladý chalan...žiarivé žlté tričko na sebe, s veľkým nápisom www.vesmirni-lide.cz.

Ich web je žiarivý, a plný zaujímavostí...celkom sa nasmejete, a určite si to nestihnete prečítať všetko, lebo mám pocit, že tí ľudia nerobia nič iné, len produkujú 3000 stranové knihy o anjelských vesmírnych lodiach, ktoré čakajú v okolí Zeme.

Nájdete tam dokonca evakuačné plány zeme, a samozrejme, ak chcete šíriť ich myšlienku ďalej, všetko si treba zakúpiť za poplatky, a treba ich podporiť finančne, a tak ďalej a tak ďalej...Všetci vieme ako to v takýchto "organizáciách" chodí...

Je tam však aj kopec srandy, ako napríklad tento obrázok:

pleja.JPG

Tá americká deva, ktorú pravdepodobne vygooglili by sa teda určite potešila, že je vesmírna žena z 5.dimenzie...:) Pre všeobecnú srandu si môžete pozrieť aj toto.

Najviac sa môžu potešiť informatici a programátori, ktorí majú miesto srdca kalkulačku. Dokonca Analytik programátor otročí za jedlo, šaty a vzduch :)

informatici.JPG

 

A odkaz pre všetkých je, že naše myšlienky sú ovládané jaštermi, ktoré nás chcú očipovať. Nevidíme ich preto, že žijú v inej dimenzii. A z 90 percent naše myšlienky nie sú NAŠE, ale ICH. Tak už chápem prečo má ten Wesser stále top karmu...to nie on, ale jašteri :)

 

V každom prípade nie o tomto som chcela...Stretla som totiž naozajstných, živých ľudí, čo tomu veria...FAKT...nie, pán Benda v tom nie je sám...Už som spomínala, že som uvidela to žiarivo žlté tričko s veľkým obrázkom Aštara...no a chlapec sa zohol, vybral si zo žiarivo žltej kapsičky svoj malý promoplagátik, kde bola odfotená vesmírna loď, ktorá vyzerala ako 4 hrnce zviazané do kopy, a dal to starčekovi hneď vedľa. Zasa tým najľahšie presvedčiteľným...

Ja som sa jemne uchechtla, a mladík sa otočil a s jemne vymytým výrazom a americkým úsmevom na tvári ponúkal plagátik aj mne,... V autobuse ho čakala jeho kamarátka s rovnakým tričkom a rovnakou kapsičkou...Dvaja zdraví, mladí ľudia... a predsa s vymytým mozgom. Smutné.

 

Ako perlička na záver báseň, ktorú napísal jeden zo stúpencov Ivovi Bendovi (hlavnému "hovorcovi"a šéfovi českých vesmírcov):

Tmavé vlasy, orieškové oči,
a postavička milá v jasnom obleku
múdro kážeš nám
milý Ivo náš.

Si spojencom Svetla
ako i mnohý iný.
Láska v tebe prebýva
a hlavne čistota a pokora
sa snúbi s múdrosťou tvojou.

Od priateľov odkaz ľalie a ruže nesiem ti,
nech Svetlo prebije temné duše Zeme,
nech odídu preč
a zákon karmy sa naplní.

A pre teba milý Ivo
to víťazstvo bude,
to cíti moje dievčatko
čo v srdci mi prebýva
a s láskou ťa objíma
a bojovať bude
lebo duchovnosť tu ešte je
a v nej láska a pokora
no len silný prežije
a medzi nimi i ty !

S láskou Ivovi B. Od Vierky.

Tak rozmýšľam či tam nemajú nejaký hárem Iva Bendu, alebo čo...

 

zdroj: www.vesmirni-lide.cz

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Únia sa bojí nášho predsedníctva. A nie preto, že sme malí

Slovensko má príležitosť ukázať, že si dokáže udržať svoje postoje, ale zároveň ich nevnucovať ostatným štátom, tvrdí pre SME analytik Radko Hokovský.

ŠPORT

Bývalý československý reprezentant Jakubec spáchal samovraždu

Už dlhšie trpel psychickými problémami.


Už ste čítali?