Vesmírní lidé - videla som ich naživo! Fakt.

Autor: zuzana hanzelova | 11.8.2008 o 16:33 | Karma článku: 12,03 | Prečítané:  12707x

Čakám a predo mnou stojí mladý chalan...žiarivé žlté tričko na sebe, s veľkým nápisom www.vesmirni-lide.cz.

Ich web je žiarivý, a plný zaujímavostí...celkom sa nasmejete, a určite si to nestihnete prečítať všetko, lebo mám pocit, že tí ľudia nerobia nič iné, len produkujú 3000 stranové knihy o anjelských vesmírnych lodiach, ktoré čakajú v okolí Zeme.

Nájdete tam dokonca evakuačné plány zeme, a samozrejme, ak chcete šíriť ich myšlienku ďalej, všetko si treba zakúpiť za poplatky, a treba ich podporiť finančne, a tak ďalej a tak ďalej...Všetci vieme ako to v takýchto "organizáciách" chodí...

Je tam však aj kopec srandy, ako napríklad tento obrázok:

pleja.JPG

Tá americká deva, ktorú pravdepodobne vygooglili by sa teda určite potešila, že je vesmírna žena z 5.dimenzie...:) Pre všeobecnú srandu si môžete pozrieť aj toto.

Najviac sa môžu potešiť informatici a programátori, ktorí majú miesto srdca kalkulačku. Dokonca Analytik programátor otročí za jedlo, šaty a vzduch :)

informatici.JPG

 

A odkaz pre všetkých je, že naše myšlienky sú ovládané jaštermi, ktoré nás chcú očipovať. Nevidíme ich preto, že žijú v inej dimenzii. A z 90 percent naše myšlienky nie sú NAŠE, ale ICH. Tak už chápem prečo má ten Wesser stále top karmu...to nie on, ale jašteri :)

 

V každom prípade nie o tomto som chcela...Stretla som totiž naozajstných, živých ľudí, čo tomu veria...FAKT...nie, pán Benda v tom nie je sám...Už som spomínala, že som uvidela to žiarivo žlté tričko s veľkým obrázkom Aštara...no a chlapec sa zohol, vybral si zo žiarivo žltej kapsičky svoj malý promoplagátik, kde bola odfotená vesmírna loď, ktorá vyzerala ako 4 hrnce zviazané do kopy, a dal to starčekovi hneď vedľa. Zasa tým najľahšie presvedčiteľným...

Ja som sa jemne uchechtla, a mladík sa otočil a s jemne vymytým výrazom a americkým úsmevom na tvári ponúkal plagátik aj mne,... V autobuse ho čakala jeho kamarátka s rovnakým tričkom a rovnakou kapsičkou...Dvaja zdraví, mladí ľudia... a predsa s vymytým mozgom. Smutné.

 

Ako perlička na záver báseň, ktorú napísal jeden zo stúpencov Ivovi Bendovi (hlavnému "hovorcovi"a šéfovi českých vesmírcov):

Tmavé vlasy, orieškové oči,
a postavička milá v jasnom obleku
múdro kážeš nám
milý Ivo náš.

Si spojencom Svetla
ako i mnohý iný.
Láska v tebe prebýva
a hlavne čistota a pokora
sa snúbi s múdrosťou tvojou.

Od priateľov odkaz ľalie a ruže nesiem ti,
nech Svetlo prebije temné duše Zeme,
nech odídu preč
a zákon karmy sa naplní.

A pre teba milý Ivo
to víťazstvo bude,
to cíti moje dievčatko
čo v srdci mi prebýva
a s láskou ťa objíma
a bojovať bude
lebo duchovnosť tu ešte je
a v nej láska a pokora
no len silný prežije
a medzi nimi i ty !

S láskou Ivovi B. Od Vierky.

Tak rozmýšľam či tam nemajú nejaký hárem Iva Bendu, alebo čo...

 

zdroj: www.vesmirni-lide.cz

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?