Policia chráni normálnych občanov nie Pospolitosť

Autor: zuzana hanzelova | 11.8.2009 o 15:15 | Karma článku: 12,49 | Prečítané:  4271x

Generalizovať problémy na rasové, rozprávať ako nás polícia nechráni, keď si dovolí ochrániť tých farebnejších a zvolávať domobranu ako riešenie? Človek by sa zasmial, keby nevedel, že to Slovenská pospolitosť myslí vážne. Rasová diskriminácia, rasové štatistiky kriminality... Absurdné? Ani nie...deje sa to tu. Prečo? Pretože cigán je oveľa ľahšie rozlíšiteľný ako alkoholik, alebo narkoman. Je tmavší.

Normálny človek sa nad tým zamyslí, povie si, OK, máme problém s Rómami, ale rasová diskriminácia nikam nevedie. Väčšina Slovákov sa však udrie do hrude a povie si, aké je to fasa, že to konečne niekto povedal nahlas! Väčšina Slovákov na čele s obyvateľmi nejakej malej neznámej dediny Michaľany. A vytešujú sa, lebo ich točila telka. Nadávajú na políciu, že ich nechráni. Že rozpustila pokojnú demonštráciu... Na stránke Slovenskej pospolitosti sa dokonca píše:

 

Už od najstarších čias platí právo odporu. Právo, ktoré oprávňuje ľudí bojovať proti svojim trýzniteľom a používať pritom všetky dostupné prostriedky. Rovnako to musí byť aj teraz, keď polícia, ktorá má hájiť práva ľudu, robí pravý opak. Proti takýmto praktikám sa iným spôsobom bojovať jednoducho nedá. Ak niekto útočí ideou, odpovedá sa ideou. Ak útočí päsťou, odpovedá sa päsťou.

 

Nech rozmýšľam ako rozmýšľam...nechránila polícia práva svojich občanov? Alebo podľa Slovenskej pospolitosti Rómovia nie sú občania Slovenskej republiky? Milá Pospolitosť, slovenská polícia konala aj v mojom mene, v mene slovenskej občianky. Bojovala proti trýzniteľom spoločnosti a použila pri tom všetky dostupné prostriedky...hájila práva ľudu, hájila aj moje práva. Možno vás v Michaľanoch ľudia vítali a pridali sa na vašu stranu...ale v Michaľanoch nežije 5 miliónov obyvateľov, žije ich tam len 1780 a aj keby všetci boli na strane Pospolitosti, je to zanedbateľný, no napriek tomu smutný počet hlupákov.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR ZUZANY KEPPLOVEJ

Ako Fico stíha sám seba

Protiextrémistické úderky nevytvoril Soros, ale štát.


Už ste čítali?