Slovenská smotánka

Autor: zuzana hanzelova | 30.11.2009 o 14:05 | Karma článku: 21,79 | Prečítané:  16158x

Smotánka na Markíze ma dostáva už dlhšie. Pozerám ju zväčša len náhodne, ak sme zrovna náhodou doma a obvykle len preto, že ide v čase, keď už má ísť iný program. Ale vždy na seba s priateľom neveriacky pozeráme.

Že tam je Erika, a že je veľmi zlá, to netreba komentovať. Čo mňa osobne vždy rozčúli je, že v Smotánke sa prezentujú nasledovné osoby:

Zaručene tam je každýkrát Boris Kollár, s niektorou z jeho mileniek. Otvorene tam porozpráva, že musel trocha ukľudniť matky svojich detí, pretože mali medzi sebou nejaké problémy, a nie, nečaká teraz už iný prírastok do svojho života (o rodine asi ťažko hovoriť), teda...aspoň o ňom nevie, he he he, a chytí sa za brucho.

Okrem toho tam vždy uvidíme osoby ako: Reháková, Rezeš, Harabin, Rezešová, ultramegaúspešná módna návrhárka Ľubomíra Slotová, prípadne iní úžasní ľudia, ktorí si všetko zarobili poctivou prácou a patria jednoznačne do slovenskej smotánky svojou pracovitosťou, svedomitosťou a inými ušľachtilými vlastnosťami.

Minule som vlastne čítala článok, ktorý vyzdvihuje Lindu Rezešovú ako úžasný vzor pre všetky ženy. Je totiž veľmi úspešná podnikateľka, ktorá si založila svoj vlastný salón a bla bla bla. Vlastne sa tam vôbec nepíše o tom, odkiaľ mala počiatočný kapitál.

A ja sedím a rozmýšľam kam to speje, táto spoločnosť, keď každý týždeň ponúkajú smotánku, plnú bohatých manželiek vagabundov, prípadne vagabundov samotných...ako sa medzi sebou pária, rozvádzajú, napchávajú... a tak to vždy po prvých desiatich minútach rozmýšľania prepnem na niečo zmysluplnejšie. Vo vyspelych krajinach su zväčša vagabundi vytlačení na okraj spoločnosti, akokoľvek bohatí. Česť výnimkám. U nás sú to celebrity, bez výnimky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR ZUZANY KEPPLOVEJ

Ako Fico stíha sám seba

Protiextrémistické úderky nevytvoril Soros, ale štát.


Už ste čítali?